Dne 31. 12. 2017 ukončujeme prodej stávajících kurzů. V minulosti zakoupené kurzy lze zobrazit nebo stáhnout do konce roku 2018.

Michal Vostárek

Již od roku 2004 se Michal Vostárek věnuje lektorství v mnoha různých oblastech. Během své lektorské praxe odučil více než 7 000 hodin a pomohl ve zlepšení dovedností mnoha lidem.

Pan Vostárek je diplomovaným specialistou v oboru výpočetní systémy (absolvent SPŠ a VOŠ Elektrotechnické Chomutov) a držitelem certifikace MŠMT v rámci SIPVZ (Office, Publikování na www, Grafika a digitální fotografie). Současně je také akreditovaným lektorem MŠMT pro školení pedagogů v rámci DVPP (Další vzdělávání pedagogických pracovníků). V posledních letech se věnuje školení převážně ve firemní sféře.
Michal Vostárek proškolil zaměstnance v mnoha významných obchodních společnostech, mezi něž patří kupříkladu UNIPETROL a.s., AGC Automotive Czech a.s. či HARTMANN - RICO a.s. nebo například RAI MOST s.r.o. Při výuce se věnuje hlavně tématům kancelářského software MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Windows, ECDL), publikováním na internetu, problematikou redakčních systémů, grafiky a digitální fotografie. Dalšími tématy lektora jsou Help Desk, Service Desk, bezpečnost v IT, IT security a bezpečnost informací (ISMS).

Absolventi kurzů Michala Vostárka se shodují na tom, že se jedná o vstřícného a vzdělaného lektora, který dokáže spojit teorii s praxí a pomocí praktických příkladů naučit vše důležité. Trpělivost, přehled a radost z učení jsou vlastnosti, které panu Vostárkovi nechybí. Lektor nemá sebemenší problém pohotově reagovat na dotazy při výuce a vysvětlit jakékoliv nejasnosti. Díky dlouhé a podnětné praxi jsou kurzy lektora Vostárka velice přínosné.

Videokurzy

E-maily nejen v kanceláři snadno a rychle
2 hodiny 46 minut
20.06.2013