Dne 31. 12. 2017 ukončujeme prodej stávajících kurzů. V minulosti zakoupené kurzy lze zobrazit nebo stáhnout do konce roku 2018.

Jitka Pekárková

Vystudovala obor Obrazová a zvuková technika technologicko-organizační (produkce) na SPŠ Sdělovací techniky v Praze. Na VIME.cz se zabývá lektorstvím prostřednictvím nových technologií, zpracováním a výrobou audiovizuálních záznamů. Je mimo jiné držitelkou certifikátu školení MS Office.

Své vzdělání a praktické dovednosti uplatnila například ve společnostech zabývajícími se reklamní činností a marketingem, například v Eusebius, spol. s r.o. nebo PragoFilm, a.s. Od roku 2009 po dobu dvou let působila v Prezentačním a informačním centru Ministerstva obrany, pro které zpracovávala specializované audiovizuální záznamy. Ovládá uživatelsky náročné grafické a střihačské programy, jako je např. Adobe Photoshop, Illustrator, Premiere, Avid Media Composer nebo Final Cut Pro.

Ve své praxi se Jitka Pekárková velice úspěšně zabývala také komunikací jak s komerční klientelou, tak s novináři a směrem k veřejnosti. Své komunikační dovednosti a snahu předávat srozumitelné a jasné informace uplatňuje nyní i ve svých kurzech MS Office Excel nebo PowerPoint na VIME.cz.

Videokurzy

Od začátečníků až k pokročilým
4 hodiny 30 minut
22.05.2013
Práce s tabulkami rychle a efektivně
5 hodin
19.12.2013
Působivé prezentace s novými nástroji
2 hodiny
18.03.2013
Prakticky doma i v kanceláři
4 hodin 24 minuty
26.08.2013