Dne 31. 12. 2017 ukončujeme prodej stávajících kurzů. V minulosti zakoupené kurzy lze zobrazit nebo stáhnout do konce roku 2018.
Balíček: MS Office 2010

Balíček: MS Office 2010

Excel, Word, Outlook a PowerPoint

Díky tomuto balíčku kurzů Vás v programech Excel, PowerPoint, Outlook a Word 2010 už nic nepřekvapí. Naučíte se tyto nejrozšířenější kancelářské programy ovládat a prakticky je používat pro vlastní potřeby v práci nebo doma. Učit se můžete ve vlastním tempu, kdykoli a odkudkoli se Vám to hodí. Třeba z pohodlí Vašeho domova, kanceláře nebo na cestách.
Výhodný balíček
Původní cena: 2560 Kč s DPH
Sleva: 20 %
Verze: Online a stažení [?]


Cena: 1995 Kč s DPH

Vámi zvolený balíček obsahuje tyto videokurzy. Můžete si je sice zakoupit samostatně, ale v balíčku je pořídíte levněji. Klikněte na záložku Popis, abyste se rychle seznámili s výhodným obsahem balíčku.

Od začátečníků až k pokročilým
4 hodiny 30 minut
E-maily nejen v kanceláři snadno a rychle
2 hodiny 46 minut
Působivé prezentace s novými nástroji
2 hodiny
Prakticky doma i v kanceláři
4 hodin 24 minuty

Balíček on-line videokurzů obsahuje 4 nejžádanější kurzy od VIME.cz. Kurzy jsou určené začátečníkům a mírně pokročilým, kteří si chtějí osvojit dovednost úspěšně používat kancelářské aplikace Microsoft Office – Excel, PowerPoint, Outlook a Word 2010, a zároveň chtějí svůj čas zužitkovat účelně a efektivně. Díky videokurzům nemusíte docházet osobně na prezenční školení nebo hodiny listovat v nezáživných naučných příručkách.

Učte se přes internet nebo si všechny kurzy stáhněte snadno do počítače či na flash disk. Sami si tak určíte, kdy, kde a který kurz nejprve absolvujete. K jednotlivým lekcím se můžete dokonce opakovaně vracet.

Na výrobě videokurzů se podílejí špičkoví lektoři, kteří do nich promítají své nejcennější zkušenosti z proškolování stovek lidí v renomovaných firmách i domácnostech. Videokurzy Vás spolehlivě kancelářské programy naučí.

Podívejte se, co Vás čeká:

Excel 2010

Od začátečníků až k pokročilým

Naučte se úspěšně používat Excel 2010, účinný nástroj pro zaznamenávání a analýzu dat, jejich správu a sdílení. Videokurz Vás provede nejen základy, ale i pokročilými technikami, díky kterým si snadno za pomoci lektorky osvojíte dovednost vytvářet, formátovat a tisknout tabulky, používat jednoduché i složitější funkce a připravovat přehledné grafy.

Word 2010

Prakticky doma i v kanceláři

Díky videokurzu Word 2010 si snadno poradíte i s novými funkcemi textového editoru z kancelářského balíku Microsoft Office. Poznejte, jak ve Wordu správně vytvářet a upravovat dokumenty, formátovat znaky a odstavce nebo kontrolovat pravopis. Naučte se používat i pokročilé nástroje Wordu pro hromadnou korespondenci, jako je například vytváření štítků a tisk dopisních obálek, nebo vkládat do Wordu vysvětlivky a poznámky pod čarou jako profesionál.

PowerPoint 2010

Působivé prezentace s novými nástroji

Vytvářejte v programu PowerPoint 2010 prezentace, které budou zajímavější. Videokurz PowerPoint 2010 Vás krok za krokem provede základem i pokročilejší technikou práce s tímto výjimečným programem. Naučte se úspěšně používat předlohy, obohaťte svou prezentaci o multimédia, jako jsou videa a zvuk, a naučte se do prezentace vkládat tabulky a grafy tak, aby zaujaly.

Outlook 2010

E-maily nejen v kanceláři snadno a rychle

Posílejte a přijímejte e-maily profesionálně, spravujte kontakty a organizujte si svůj kalendář, pracovní úkoly i poznámky v programu Outlook 2010 tak, aby Vám zjednodušily práci a komunikaci. Díky videokurzu Outlook 2010 si osvojíte dovednosti, které Vám umožní plně využít klíčové funkce programu. Uspoříte svůj čas a budete mít více prostoru na jiné aktivity.

Balíček MS Office 2010 pořídíte za zvýhodněnou cenu:

Kurz Cena kurzu
Excel 2010 690 Kč
PowerPoint 2010 590 Kč
Outlook 2010 590 Kč
Word 2010 690 Kč
Celkem: 2 560 Kč
Vaše cena jen 1 995 Kč
Ušetříte 20 % 565 Kč

Existuje ještě důvod, proč si videokurzy nepořídit? Vyzkoušejte je. Zvýšíte si svou kvalifikaci a budete šťastnější.