Dne 31. 12. 2017 ukončujeme prodej stávajících kurzů. V minulosti zakoupené kurzy lze zobrazit nebo stáhnout do konce roku 2018.

Často kladené otázky

Videokurzy

Přistupovat online k zakoupenému kurzu můžete odkudkoliv, kde máte kvalitní přístup k internetu. Přistupovat ke kurzu můžete jak z počítače, tak tabletu nebo z chytrého mobilního telefonu. Více informací o systémových nárocích najdete na stránce systémové nároky.

Online přístup ke kurzům je možný jen s přístupem k internetu. Co se týče souborových příloh, většinou si je můžete stáhnout na svůj počítač a přistupovat k nim i bez připojení k internetu. Některé kurzy je možné stáhnout celé na Váš počítač.

Online přístup k většině kurzů je omezen na dobu jednoho roku od jeho zakoupení. U některých kurzů, v závislosti na jejich typu, můžou být podmínky pro přístup nastavené individuálně. Tyto informace naleznete na stránce kurzu. Pokud by se stalo, že by Vám doba pro přístup ke kurzu nestačila pro jeho osvojení v dostatečné míře, kontaktujte nás, oprávnění k přístupu Vám přiměřeně prodloužíme.

Některé materiály ke kurzu bývají k dispozici pro stažení, většinou se jedná o souborové přílohy ke kurzu, například prezentace nebo pracovní soubory. Online přístup k jednotlivým videotutoriálům máte pouze prostřednictvím portálu VIME.cz. Některé kurzy je možné stáhnout celé na Váš počítač.

I když je to velmi nepravděpodobné, může se stát, že budete mít technické problémy s přístupem k zakoupenému kurzu, například Vám nepůjdou přehrávat videa. Nezoufejte a neváhejte nás kontaktovat s popisem situace, pokusíme se Vám pomoci, jak jen to půjde v co nejkratší době.

Snažíme se sekci často kladených otázek udržovat aktuální a co nejvíce kompletní. Pokud i tak zde nenajdete na svou otázku odpověď, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zodpovíme Vaše další dotazy.

Aby soubor byl co nejmenší, jsou videokurzy zabalené do ZIP souboru. Po stažení rozbalte soubor ZIP. Po rozbalení se Vám vytvoří nová složka s označením videokurzu, tato složka obsahuje soubor index.html, který je potřeba spustit ve Vašem oblíbeném internetovém prohlížeči. Pro přehrávání kurzu není potřeba připojení k internetu.

Kurzy na DVD lze přehrát na Vašem počítači po vložení disku do DVD mechaniky. Disk DVD obsahuje složku s označením videokurzu, kde najdete soubor index.html. Tento soubor je potřeba spustit ve Vašem oblíbeném internetovém prohlížeči. Pro přehrávání kurzu z DVD není potřeba připojení k internetu. DVD lze přehrát i na jiných zařízeních než na počítači, například na televizi, avšak za předpokladu, že televize podporuje otevírání webových stránek a přehrávání souborů MP4.

Pro uplatnění licenčního klíče přejděte na stránku www.vime.cz/kod a zadejte zde Váš licenční klíč. Po stisknuti tlačítka aktivovat se Vám zobrazí kurzy, ke kterým máte oprávnění. V případě, že máte licenční klíč opravňující k přehrávání kurzů po omezenou časovou dobu, po zadání takového licenčního klíče budete také vyzvání k zadání Vaší platné emailové adresy.