Dne 31. 12. 2017 ukončujeme prodej stávajících kurzů. V minulosti zakoupené kurzy lze zobrazit nebo stáhnout do konce roku 2018.

Znalosti na jeden klik

Získejte přístup ke znalostem, které aktuálně potřebujete, jedním klikem. Při platbě platební kartou získáte přístup ihned.

Učte se od odborníků

Odborní lektoři Vám obrazem a skrz praktické příklady předají své znalosti a dovednosti. Budete mít pocit, že je máte hned vedle sebe.

Online přístup 24/7

Vzdělávejte se, jen když se Vám to hodí. Online přístup je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Za zlomek ceny

Počítačové videokurzy za zlomek ceny prezenčních školení, ve srovnatelné nebo lepší kvalitě. Ušetříte nejen peníze, ale i čas.

Mobilně na cestách

Přístup k videokurzům máte odkudkoliv. K prohlížení videokurzů můžete využít počítač, notebook, tablet nebo chytrý telefon.

Od základů až po pokročilé

Počítačové videokurzy od základů až po pokročilé. Získejte nové dovednosti a zvyšte svou efektivitu práce.
Od začátečníků až k pokročilým
4 hodiny 30 minut
Práce s tabulkami rychle a efektivně
5 hodin
Analýza a vyhodnocení dat
2 hodiny 44 minuty
E-maily nejen v kanceláři snadno a rychle
2 hodiny 46 minut
Působivé prezentace s novými nástroji
2 hodiny
Prakticky doma i v kanceláři
4 hodin 24 minuty

Proč videokurzy na VIME.cz?

Naučte se pořádně pracovat v programech Excel, Word, PowerPoint a Outlook. Dovednost ovládat kancelářské programy je čím dál tím více podmínkou pro výkon moderních profesí, a má své výhody. Zvýšíte svou kvalifikaci, práci dokončíte rychleji a budete mít více času na jiné úkoly nebo koníčky.

Projekt VIME.cz je ojedinělý projekt v České republice, který nabízí počítačové videokurzy vlastní výroby. Již nyní na VIME.cz najdete více než 231 videotutoriálů a nové přibývají každý měsíc.